Baktemur İnşaat
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
Baktemur İnşaat'a ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

Baktemur İnşaat, 30 yılı aşkın birikim ve tecrübesiyle, yıllar içerisinde kendini geliştirerek, kaliteli, beğenilen projeleri hayata geçirmiş; firmayı tercih eden müşterilerinin, huzurlu, güvenli ve beğenerek oturabilecekleri binaları inşaa etmenin onurunu yaşamıştır.
 
Firmamız, projelerinde inşaat ve malzeme kalitesine, deprem dayanıklılığına önem vermiş, site sakinlerinin sosyal ve çevresel fayda eşiğini artıran yaklaşımlar sergileyerek, müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. 
Kaliteli, kullanışlı dairelerimiz daima uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Sadece satıcı ve müşteri ilişkisi değil, oluşan güven ile kalıcı memnuniyet ve dostluklar hedeflenmiştir. İnşaa edilen güvenli yapılar ile insana ve çevreye saygılı davranış biçimi, temel ölçümüz olmuştur.
İstikrarlı bir büyüme ile İnşaat Sektöründe öncü ve kalıcı firmalar arasında yerini almıştır. Müşterilerimizin firmamıza duyduğu güven bizim için önemli bir motivasyon kaynağı olmuştur.
Gerçekleştirdiğimiz kalıcı ve güvenilir projelere yenilerini ekleyerek; Ülkemizin öncü ve başarılı İnşaat firmaları arasında olmayı hedeflemekteyiz.